Головна > Архівний > Відбіркова анкета для участі у робочій зустрічі ”Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу” (21-23 червня 2017 р., Київ, Україна)

Відбіркова анкета для участі у робочій зустрічі ”Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу” (21-23 червня 2017 р., Київ, Україна)

У лютому ініціативна група Національної платформи ключових груп подала запит до Євразійської мережі зменшення шкоди на надання технічної допомоги в організації та проведенні робочої зустрічі для обговорення поточних процесів в контексті переходу від підтримки програм з ВІЛ/СНІДу та туберкульозу Глобального фонду на національне фінансування з окремим фокусом на забезпечення значущої участі представників громадянського суспільства та спільнот у реалізації плану переходу та ролі, яку представники громадянського суспільства можуть грати в моніторингу його реалізації. Євразійська мережа зменшення шкоди надає дану технічну допомогу в рамках реалізації Програми Технічної допомоги з питань спільноти, прав і гендеру (CRG TA) Глобального фонду. У зустрічі можуть брати участь учасники І організаційного форуму Національної платформи ключових спільнот, а також нові учасники на конкурсній основі.

 

Мета робочої зустрічі – посилити ступінь значущої участі представників ключових спільнот у здійсненні плану переходу та моніторингу цього процесу шляхом вибудовування діалогу з цього питання між ключовими зацікавленими сторонами та розробки спільних підходів до моніторингу здійснення тих заходів у рамках Плану, які мають особливо важливе значення для ключових груп населення.

 

Задачі робочої зустріч:


1. Покращити розуміння представників ключових груп населення змісту та контексту Стратегії сталого розвитку та Плану переходу.
2. Визначити пріоритетні для спільнот види діяльності в рамках Плану переходу для подальшого моніторингу їх реалізації.
3. Обговорити та визначити потенційні механізми забезпечення значущої участі ключових спільнот у реалізації Плану переходу та моніторингу цього процесу.
4. Обговорити та виявити потреби спільнот у контексті посилення свого потенціалу для здійснення та моніторингу діяльності в рамках Плану переходу.

 

Остаточний термін подачі анкети: 4 червня 2017 р.

 

Подати анкету можна за посиланням

Поширити допис